ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie ConsentOslavy - Forestbar Plzeň

Připravit rozlučku se svobodou, oslavu narození potomka nebo narozeninovou párty pro větší partu lidí není jen tak. Uspořádejte proto svou oslavu bez starostí, v samém centru Plzně v originálních prostorech Forestbaru! Na vás bude jen pozvat všechny kamarády a známé, kteří by rozhodně neměli na vaší akci chybět, a těšit se na den D. 

Ve Forestbaru pro vás připravíme akci na klíč – kompletně od A do Z, a to přesně na míru vašim požadavkům, představám, přáním i počtu hostů. A co všechno můžete bez obav pustit z hlavy a nechat na nás?

  • výzdobu celého prostoru i stolů
  • ozvučení, reprodukovanou hudbu i karaoke
  • catering – připravíme menší občerstvení, ale na větší hlad klidně i speciality na našem grilu (steaky, burgery atd.)
  • ale hlavně zajistíme hromadu skvělých koktejlů, lahodných drinků i osvěžujících nápojů nejen z našich domácích fresh sirupů

Přáli byste si na své párty něco extra? Pro Forestbar žádný problém. Umíme skvělé barmanské show (odkaz na kategorii), které vám vyrazí dech, a přichystáme pro vás třeba i degustaci prémiových rumů, které vydráždí chuťové buňky všech znalců a labužníků do naprosté extáze.

Zvládli jste si všechno plánování programu, zajištění občerstvení i zábavy ošéfovat sami a jen hledáte to pravé místo se zdrojem dobrého pití, který rozhodně jen tak nevyschne? Pro svou oslavu si můžete u nás rezervovat celý i klidně jen část prostoru bez nutnosti využití dalších, výše uvedených služeb. Vše je o domluvě a především o vaší spokojenosti. 

Oslavte ve Forestbaru své důležité a radostné životní okamžiky a užijte si je plnými doušky! Pro konkrétní cenovou nabídku i doplňujícími dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Přejít nahoru
Scroll to Top