ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie ConsentBarmanská show - Forestbar Plzeň

Míchání drinků? To je alchymie a skutečné umění, ale hlavně v prvé řadě pořádná show. Chystáte svatbu, oslavu (odkaz na kategorii) narozenin, rozlučku se svobodou, maturitní ples nebo firemní večírek (odkaz na kategorii) a rádi byste své hosty překvapili něčím extra? Lahodný drink namíchaný profesionálem rozhodně nezkazí žádnou párty! Vyšperkujte svůj program jedinečnou barmanskou show a dopřejte svým hostům zážitek, na který jim nedovolí zapomenout ani ten nejsilnější koktejl.

Naši barmani jsou zkušenými a ostřílenými profesionály, kteří dokáží připravit krátké vystoupení, ale klidně i zábavu na celý večer. Barmanskou show si můžete užít u nás ve Forestbaru, který si můžete pro svou společnost částečně i kompletně pronajmout, nebo přijedeme rádi i za vámi do jiných prostor či na zahradu.  A co vše může být součástí té vaší barmanské show, tedy kromě klasického házení lahví? 

  • vašim hostům se může tajit dech nad hořícími drinky a ohnivou show 
  • kromě klasických drinků možnost přípravy i jejich virgin variant
  • koktejly a drinky z fresh sirupů vlastní výroby
  • carving – působivé vyřezávání ovoce a melounů
  • ochutnávka ovoce naloženého v alkoholu
  • pod dohledem a vedením profesionála se naučíte připravit oblíbený koktejl 

Žádná velká akce, jen byste rádi zažili něco speciálního? Barmanskou show může proběhnout i jen pro skromnější společnost několika přátel. Tak neváhejte a kontaktujte nás. 

S naší pomocí se vám jistě podaří namíchat koktejl dokonalé zábavy pro celou vaši společnost!

Přejít nahoru
Scroll to Top