ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie ConsentFiremní akce - Forestbar Plzeň

Pracovní kolektiv je třeba utužovat! A co stmelí partu víc než společné příjemné zážitky? Možná snad už jen degustace kvalitních rumů, nebo osvěžující koktejl. Naplánujte pro své zaměstnance či kolegy nezapomenutelné setkání ve Forestbaru v samém centru Plzně! Pomůžeme vám uspořádat výjimečnou firemní párty se vším všudy a namíchat tu pravou porci zábavy přímo na míru vašemu kolektivu. Zajistíme pro vás:

  • kompletní výzdobu prostor
  • menší občerstvení i pořádné jídlo v podobě specialit z našeho grilu (burgery, steaky atd.)
  • barmanskou show (odkaz na kategorii)
  • reprodukovanou hudbu a karaoke

… a mnoho dalšího na základě vašich konkrétních požadavků a přání.

Nejdřív práce a pak zábava? Pokud ještě před začátkem párty chcete týmu poděkovat a odprezentovat dosažené výsledky či úspěšně dotažený projekt, připravíme vám k dispozici projektor s promítacím plátnem, připojení na notebook, audiotechniku i mikrofon

Firemní akce a večírky připravujeme pro velké firmy i malé pracovní kolektivy. V každém případě vám můžeme zajistit soukromí uzavřené společnosti, a to i v případě, že si nepronajmete celý prostor baru. 
Máte zajištěný catering, techniku i vlastní program a sháníte jen  prostor o správné velikosti a kvalitními drinky? Žádný problém. Pokud se vám zalíbily právě prostory Forestbaru a perfektně odpovídají vaší představě, napište nám a na všem se domluvíme!

Přejít nahoru
Scroll to Top